04436365674 : تماس اضطراری
با ما بیشتر آشنا شوید

طلوع آفتاب سلامتی

شهر خوی بدلیل قرار گرفتن در شمال استان آذربایجان غربی و همسایگی با شهر های سلماس ، ماکو ، چالدران و... مهمترین مرکز درمانی شمال استان می باشد . و بیمارستان امیرالمؤمنین یکی از بیمارستان‌های تابعه شرکت میلاد سلامت تأمین اجتماعی (هلدینگ درمان) است که در چهارمین دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان خوی افتتاح شد.

این شهرستان به‌عنوان دومین شهر مهم آذربایجان غربی شناخته می‌شود و بیش از نیمی از جمعیت این شهر از بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی هستند.

با توجه به مرزی بودن شهرستان خوی و همچنین نزدیکی کشور ترکیه و آذربایجان این شهر توانایی توریسم درمانی و ارائه خدمات درمانی بین المللی را دارد.

بیمارستان امیرالمومنین در جوار سایر مراکز درمانی شهرستان خوی نقش مهمی را در رسیدن به این هدف ایفا می نماید .

این بیمارستان ۳۲ تختخوابی شامل بخش‌های CSSD، رختشوی‌خانه، سردخانه، تأسیسات موتورخانه، بخش اورژانس (اتاق عمل سرپایی، احیا، تریاژ، گچ گیری، سوختگی و مسمومیت)، آزمایشگاه (بیولوژی، هماتولوژی و پاتوبیولوژی)، واحد تصویربرداری و داروخانه است.

در طبقه نخست این بیمارستان بستری زایمان، بستری زنان و مردان، بستری اطفال و نوزادان، درمانگاه زنان و زایمان و مامایی، دندان‌پزشکی، رادیولوژی تک دندان، متخصص چشم، متخصص گوش و حلق و بینی، متخصص اطفال، ECG، تزریقات زنان و مردان و اتاق معاینه و مشاوره پزشک قرار دارد.

در طبقه دوم بیمارستان امیرالمؤمنین واحد جراحی دارای دو اتاق عمل جنرال، جراحی زنان و زایمان شامل اتاق درد، اتاق عمل زنان و سزارین، اتاق زایمان طبیعی، ICU پنج تخته، NICU چهار تخته و واحد اداری و مالی بیمارستان تعبیه‌شده است. همچنین ساختمان‌های جانبی این مرکز بخش‌های امحاء زباله، سیستم اکسیژن ساز، تصفیه‌خانه، پست برق، ایستگاه گاز، نگهبانی و پارکینگ محوطه و پارکینگ زیرزمینی را تأمین می‌کنند.

این بیمارستان همچنین دارای بخش‌های شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، فیزیوتراپی، گوارش (آندوسکوپی و کلونوسکوپی)، تصویربرداری (رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی و پانورکس) می‌باشد.

این بیمارستان ضمن برخورداری از به‌روزترین سیستم‌ها و امکانات، این شرایط را فراهم می‌کند تا مراجعه کنندگان و بیماران بتوانند از خدمات تشخیصی و درمانی مناسب بهره‌مند شوند.

( V O P) که امکان تماس داخلی با پزشکان درهر زمان و در هر نقطه از کشور مقدور می باشد یکی دیگر از امکانات بیمارستان می باشد.

(AC ) سیستم کنترل تردد افراد در بخشهای حساس و اطاقهای عمل که جهت ورود به این قسمت ها باید رمز در اختیار داشته باشند

(PACS ) سیستم انتقال تصاویر رادیولوژی بصورت لحضه ای با استفاده از شبکه به قسمت های مختلف بیمارستان به صورت آنی میباشد

. با استقرار سیستم (Nurs cal) یا همان سیستم اخطار پرستار که در کنسول ها و سرویس ها بصورت بیسیم اجراشده و داخل سرویس های بهداشتی نصب شده و شامل ساعت میباشدکه به دست پرستاران بسته شده و در صورت استفاده بیمار از احضار به پرستار اعلام مینماید

. اتاق های (VIP) است، که سوئیت با اتاق برای بیمار و همراه امکان احساس در خانه بودن را برای بیمار و همراهان فراهم می کند

. یکی دیگر از امکانات بی نظیر این بیمارستان میتوان به هوشمندی سیستم تهویه و ضدعفونی یو وی بخش ها و اتاق ها اشاره کرد . پرستاران وکادر تشخیصی و درمانی بیمارستان بعد از شرکت در آزمون های کتبی و عملی و گذراندن دوره های تکمیلی انتخاب خواهند شد و سیستم جدید نرسینگ در بیمارستان پیاده خواهد نمود ..

مشتری مداری
رضایتمندی
توانمدی پرسنل
بروز بودن
ساعات کاری
  •  بیمارستان 
    24h – 7d
  •  درمانگاه تخصصی  
    8.00 – 20.00  -  به جز روز های تعطیل
  •  پاراکلینیک  
    7.30 – 11.00
پذیرش تلفنی
جهت دریافت اطلاعات و یا پذیرش بیمار می توانید در 24 ساعت روز با ما در ارتباط باشید
مشاوره تلفنی
شما می توانید در ایام هفته به جز روز های تعطیل در ساعات اداری از مشاوره تلفنی بیمارستان بصورت رایگان استفاده نمایید

آلبوم تصاویر

آیا نیاز به یک مشاوره تلفنی دارید

شما میتوانید از طریق سامانه هوشمند بیمارستان امیرالمومنین با ما در ارتباط باشید