gerekli Telefon numarası:   +984436365674 
Bizimhakkımızda

sağlık gün doğumu

İran'ın kuzeybatısındaki donanımlı ve modern hastanelerden biri olan bu hastane, Khoy şehri içinde 7.000 m2 alana ve 9.000 m2'den fazla altyapıya sahip bir arazi üzerine inşa edilmiştir.

Hoy, kuzeybatı İran'daki en eski medeniyet merkezlerinden biridir ve Hoy'un tarihi pazarı, İslami dönemde şehirleşme ve şehir planlamasının zirvesidir. Hoy, bu tarihi ve kültürel birikimiyle İran tarihinde birçok büyük insanın mezarı olmuştur.

Hoy şehri kuzeyden Mako'ya, doğudan Marand ve Aras serbest bölgesine (Jolfa) ve Azerbaycan'a (Nahçıvan) ve güneyden Salmas ve Urmiye'ye, batıdan Türkiye'ye (Van ilinden Van şehir merkezine) uzanır.

Bu hastanenin birinci katında, doğum hastanesi, bay ve bayan, çocuk ve yenidoğan hastanesi, kadın doğum ve kadın hastalıkları kliniği, diş hekimliği, tek diş radyoloji, göz doktoru, KBB uzmanı, çocuk doktoru, EKG, erkek ve kadın enjeksiyonları Ve bir doktor var. muayene ve danışma odası. Milad Hastanesi'nin ikinci katında iki genel ameliyathane, ağrı odası dahil jinekolojik cerrahi, jinekolojik ve sezaryen, doğal doğum odası, beş yataklı YBÜ, dört yataklı YYBÜ ve idari ve mali birimin yer aldığı bir ameliyathane bulunmaktadır. hastane. Bu merkezin yan binaları aynı zamanda atık bertaraf üniteleri, oksijen sistemi, arıtma tesisi, trafo merkezi, benzin istasyonu, koruma ve park alanı, yeraltı otoparkı sağlamaktadır.

Laparoskopik ameliyatların yanı sıra cerrahlar nezaretinde estetik ameliyatlar, diz protezi ve ezilme ameliyatları da bu hastanede yapılan ameliyatlar arasında yer alıyor.

Milad Hastanesi'nde ayrıca fizyoterapi, gastroenteroloji (endoskopi ve kolonoskopi), görüntüleme (radyoloji, sonografi) bölümleri bulunmaktadır. Uygun şekilde yararlanın

Müşteri odaklılık
memnuniyet
Personel kapasitesi
güncel olmak
çalışma saatleri
  •  Hastane 
    24h – 7d
  •  profesyonel klinik  
    8.00 – 20.00  - 
  •  kliniğe  
    7.30 – 11.00
telefon alımı
Bilgi almak veya hastayı teslim almak için 24 saat bize ulaşabilirsiniz.
telefon danışmanlığı
Hastane telefon görüşmesini, tatil günleri hariç, mesai saatleri dışında hafta içi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

fotoğraf albümü

Çağrı danışmanlığına mı ihtiyacınız var?

Milad Hastanesi'nin akıllı sistemi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.